Moderatorja shqiptare ‘përplaset’ me ndjekësen: Më vjen keq për gratë, nuk iu shaj dot ashtu siç e meritoni

Einxhel Shkira është një nga moderatoret më të komentuara të momentit.

 

 

Teksa pritjes së ëmbël po i vjen fundi, Einxhelit i duhet të përballet me komentet negative në rrjetet sociale.

 

Moderatorja nuk i ka kursyer një përgjigje njërës prej komentueseve duke u shprehur se i vjen keq për gratë, por më shumë për veten që është e detyruar të merret me persona të tillë.

 

“Më vjen keq për gratë. Por më shumë për veten. Për veten se jam e detyruar të duroj fytyra të tilla që mendojnë se kanë të drejtë me dhënë mend.

 

Jo se jam gjynah se m’i thojnë ato fjalë, por jam gjynah se nuk iu shaj dot ashtu siç e meritojnë. Që jeni edhe vetë nëna, pastaj është tronditëse se çfarë edukate mund të jepni”, shkruan Einxhel Shkira

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...