E dhunoi dhe e torturoi, ky është radikali që mbajti familjen e mbyllur për 6 vite radhazi (VIDEO)

Ky që shihni në foto është 52-vjecari i arrestuar në Tiranë pasi mbante familjen mbyllur prej vitesh dhe dy fëmijët nuk i lejonte të shkonin në shkollë.

 

Policia theksoi se Xherxh (Gjergj) Laçi ushtronte presion dhe dhunonte gruan e dy fëmijët, kjo për shkak se ai kishte prirja radikale.

 

 

Faxneëws ka siguruara pamjet e shtëpisë ku mbahej e izoluar familja Laçi.

 

Kryefamiljari më parë ka qenë emigrant në Itali dhe pas kthimit ka detyruar familjen të izolohet në banesë, por nuk dihen ende motivet kryesore që e kanë shtyrë atë të kryejë këtë veprim.

 

 

Po bëhen milionerë disa! Djathi i gomarit shitet me çmim prej 1000 Euro, ja ne cilin vend prodhohet

A keni provuar ndonjëherë djathë gomarice? Me siguri që jo! Një djathë i tillë ekziston krahas djathit të lopëve, deleve dhe dhive, por çmimi...

Humbje e madhe! Politika në zi, ish-deputeti shuhet në moshën 50-vjeçare, pëson sulm në zemër

Ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeëare ish-deputeti maqedonas, Sashko Kostov.   Mediet në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se Kostov është dërguar mëngjesin e sotëm rreth orës...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME