Ardit Gjebrea prezanton për herë të parë anëtarin më të ri të familjes: Është një dashuri

Producenti shumë i dashur nga publiku, Ardit Gjebrea, ka prezanuar anëtarin më të ri të familjes, ai ka postuar dy foto në Instagram, duke treguar se bëhet fjalë për një qen.

 

Arditi ka zbuluar se aktualisht ai jeton me djalin e tij dhe sa herë e sheh në ekran reagon.

 

“Ju prezantoj me @noblelabrador anëtarin më të ri të familjes që jeton me @jongjebrea_

Është një dashuri dhe unë mezi pres ta përqafoj.

 

Di vetëm të them që të dielave ai reagon kur dëgjon zërin tim në ekran dhe pse ende nuk jemi takuar ❤️”, ka shkruar Gjebrea krahas fotove.

 

 

Çfarë ndodhi gjatë natës? Ja cila banore kërkoi të dalë direkt nga shtëpia, bëri edhe valixhet gati…

Armaldo Kllogjeri ishte i pari për këtë edicion që u vendosur përballë “Kutisë së Pandorës” në “Big Brother Vip”, të cilën pranoi ta hapë...

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME