VIDEO/ I riu i propozoi të dashurës në koncertin e saj, Aurela Gaçe ndan momentin e veçantë

Aurela Gaçe ka ndarë me ndjekësit një video të këndshme, ku një djalë i propozon të dashurës së tij në koncertin e saj.

 

Ndërsa vajza ndodhet në skenë e kthyer nga këngëtarja, djali vjen dhe ulet në gjunjë duke i shtruar pyetjen. “AJO THA “PO”, shkruan Aurela krahas videove në Instagram.

 

Çfare emocioni të shohësh njerëz që duhen, që shtrengojnë njëri-tjetrin fort në kraharor ❤❤🤍🤍. Ky ishte një propozim live për martesë 🙈.

 

Faleminderit që e ndatë me ne këtë emocion të pastër.U plakshit bashkë 🙏🙏🙏”, ka shkruar këngëtarja duke shtuar se propozimi ndodhi disa ditë më parë.

 

 

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.   Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Beniada nuk fshihet më, poston foto të partnerit të saj, vëllait të personazhit të njohur shqiptar

Edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Bleri janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...