Pas 21 vitesh Sonila Meço i ka dhene fund marredhenies me Drinin? Detaji qe tregon se mes tyre mund te kete zera

E kemi parë në të gjitha pozicionet e mundshme në ekran: si spikere lajmesh, gazetare në emisione sportive, moderatore e disa prej programeve më të ndjekur në vend, gjithashtu edhe në radhët e paneleve politike.

 

Por jeta private e gazetares Sonila Meço ka mbetur në kuadër të privates dhe është bërë publike për aq sa ka zgjedhur vetë ajo.

 

Pak muaj më parë, në media u diskutu se Meço i ka dhënë fund marrëdhënies së saj prej 21 vitesh me Drinin, bashkëshortin e saj. Në një intervistë të 5 muajv më parë, gazetarja mohoi këto zëra.

 

Gjithsesi, sot ne biem sërish në gjurmët se çifti nuk i ka punët mirë, shkruan Albeu.com.

 

Sonila Meço e cila është padyshim një ndër më aktivet ndër kolegët e saj në Instagram, ku reagon për çdo kauz, por padsikutim ndan edhe pjesë nga jeta private, në fakt nuk e ndjek bashkëshortin e saj, Drinin.

 

Një tjetër detaj… Në Instagramin e Sonilës numërohen 2052 posime, mes tyre një numër i madh më të bijën, Amaris, motrën e saj e të tjerë familjarë, por postimi i saj i fundit me Drinin daton rreth 2 vite më parë, në gusht të 2020.

 

Dhe ditën e djeshme, pas 2 vitesh Sonila e ka përfshirë Drinin në albumin e fotove kur uroi të bijën për 11-vjetorin e lindjes, por sërish këto foto janë të viteve më parë dhe asnjëra prej tyre nuk është “e freskët”.

 

Gjithsesi mbetemi në kuadër të hipotezave deri në një reagim të çiftit./albeu.com/

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...