“Në krahët e superbabit tim”, Çiljeta u bë nostalgjike dhe na riktheu në fëmijëri!

Çiljeta Xhilaga është një prej artisteve më të dashura të publikut shqiptar.

 

Këngëtarja prej vitesh është tërhequr nga bota e muzikës.

 

Fokusi i saj është te familja. Së fundmi, ajo ka ndarë një video nga fëmijëria në profilin e saj në “Instagram”.

 

‘Kur unë festoja 6 vjetorin tim dhe tër pallati lagja dhe klasa ishin në shtëpinë time dhe unë që dridhem e spërdridhem në krahët e super babit tim, krenare dhe me fat për prindërit e mi që skan lën ditëlindje pa më festuar çdo vit.

 

Të dua mami. Më mungon babi”, ka shkruar Çiljeta. Kujtojmë se këngëtarja është nënë e një djali dhe prej vitesh jeton historinë e dashurisë me Alban Hoxhën.

 

 

 

Iliri s’lë gjë pa thënë për Luizin: Ai flet shumë edhe rri vetëm me vajzat…

Ilir Shaqiri ka sqaruar këtë të shtunë në “S’e Luan Topi” deklaratën e bërë ne rrjete sociale në lidhje me Luizin, e cila u...

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME