Miss-i parë e Shqipërisë që nuk u plak kurrë, nuk do ta besoni sa vjeçe është Valbona Selimllari?

Ajo është Miss-i i parë shqiptar dhe siç duket, e ka bërë në plan të mos ndryshojë kurrë pamjen e saj. Në një intervistë për “Wake Up” në Top Channel, ikona e bukurisë shqiptare ka folur rreth jetës së sij.

 

Ajo ka treguar se ka qenë shumë gjumashe kur ka qenë studente. Në fakt edhe sot vazhdon të jetë e tillë, por kur ka impenjime të rendësishme nuk e ka aq problem zgjimin e mëngjesit.

 

Gjithsesi, Valbona ka treguar për herë të parë se ka e kanë përjashtuar një vit në shkollë, për shkak të gjumit të mëngjesit. Ajo është shprehur se ky është një gabim i madh, por që kjo gjë ka ndodhur.

 

Më kanë përjashtuar, kam një vit të humbur prej gjumit të mëngjesit. Është gabim i madh. Kijeni parasysh, gabim shumë i madh”.Ajo ka folur edhe për moshën e saj.

 

Nuk ka asgjë për t’u fshehur. Unë jam e ’72-shít, ndonëse kudo ma shkruajnë ’73-shi.’ Pra, nëse i bëjmë llogaritë mirë, Selimllari është 50 vjeçe si dhe ka edhe 3 femijë.

 

Valbona është një emër shumë i dashur për publikun dhe vitet e fundit e kemi parë shpesh në panele jurie të emisioneve të ndryshme sidomos në fushën e kërcimit.

U largua nga politika dhe jeton i qetë/ Njihuni me jetën e Fatos Nanos, dhe 50 ‘sekretet’ që nuk i ka ditur askush për...

Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e deri te pesë tentativat për vrasje.   Nano...

Humbje e madhe! Politika në zi, ish-deputeti shuhet në moshën 50-vjeçare, pëson sulm në zemër

Ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeëare ish-deputeti maqedonas, Sashko Kostov.   Mediet në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se Kostov është dërguar mëngjesin e sotëm rreth orës...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME