“Më plasi tr*pi po e mori vesh”, aktori shqiptar: Kam shkuar me shoqet e të dashurës

Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo së fundmi ka bërë një deklaratë befasuese.

 

Ai ka pranuar se ka fjetur me shoqet e të dashurës dhe sigurisht, pa dijeninë e saj.

 

Kur u pyet se cili është defekti më i madh që ka si partner, aktori tha:

 

“Vdes për shoqet e të dashurës, mbaroj”, tha ai.

 

Kur u pyet nëse e ka bërë në të vërtetë këtë gabim.

 

“Gabim mund të të duket ty, por për mua ka qene një mrekulli.

 

Ti nuk e di për kë e kam fjalën unë, as ajo nuk ka nga ta dijë.

 

Edhe nëse do ta zbulonte më plasi tr*pi mua, nuk do vrasim veten“, tha ai.

 

Aktori rrëfeu edhe arsyet e ndarjes nga e dashuria e tij e jetës, duke theksuar se i ka dhënë fjalën që nuk do kthehen më bashkë.

 

“Dashuria e jetës sime nuk është e martuar, është beqare e kam gjetur dhe e kam humbur. S’do e marr më mbrapsht se i kam dhënë fjalën. Është muhabet i kotë, ishalla martohet, i uroj më të mirën me shpirt. Nuk është ego, mendoj që nuk jam mjaftueshëm i mirë për të, që është dashuria e jetës sime.

 

Nuk të gjithë këllqe që ta pranojnë dhe t’ia thonë në sy t’i meriton shumë shumë se unë, jo për justifikim, se këtë ia kam thënë 100 herë unë gocave me të cilat nuk doja të rrija, por që “ik se do të ndryshojë jeta për mirë”. E dua aq shumë, por jam i pandryshueshëm, e di si jam.

 

Nuk e bën dot ullirin rrap, është pamundur, nuk mund të ndryshosh. Janë shumë gjëra më të thella, me mënyrën se si unë jam si njeri. Se kam problem fare të jem beqare, edhe ta mbyll beqar, mund të adoptojë një fëmijë kështu që se kam problem hiç”, tha ai.

 

Ndarja nga partnerja pak muaj pasi i propozoi për martesë

Aktori i humorit ka qenë një romanë me Jonida Sanço, por çifti u ndanë vetëm gjashtë muaj pasi ai propozoi martesë partneres së tij.

 

Albano Bogdo fshiu fotot me partneren në rrjetin social, duke konfirmuar fundin e marrëdhënies.

 

I ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku u pyet nga fëmijët për shumë aspekte të jetës së tij, ai vendosi të zbulonte disa detaje sekrete nga jeta e tij.

 

I përballur me divorcin e prindërve që në moshë të vogël, aktori ka treguar se ka kaluar shumë sfida në jetë. Atij i duhej të ishte shtylla e shtëpisë dhe për këtë ka kryer punë nga më të rëndomtat për të siguruar të ardhura për familjen.

 

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...