Luante vite më parë me TIRANËN, kush është ish-futbollisti që ka rrëmbyer zemrën e Beniada Nishanit

Beniada Nishani është një nga vajzat më të përfolura të show bizit shqiptar pas eksperiencës së saj në Big Brother Vip.

 

Kohët e fundit, ajo ka qenë disa herë pjesë e “Procesit Sportiv”, ndërsa pati deklaruar se është në një lidhje dashurie.

 

Nuk pati dëshirë të bënte publik emrin e fatlumit, megjithatë kamerat e “paparazzit” e kanë nxjerrë zbuluar.

 

Beniada po jeton një histori dashurie me Blerti Hajdarin. Ky i fundit shumë vite më parë ish futbollist I Tiranës, por tanimë ka fituar zemrën e Nishanit.

 

Ata janë fotografuar së bashku në premierën e filmit “Sofia” në një nga kinematë e kryeqytetit. Me sa duket jo më kot edhe Beniada i është future botës së futbollit me komentet e saj epike në ekranin e “Top-Channel”.

 

 

Horoskopi ditor, e marte date 6 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox  Dashi: Takimet në këtë të martë 6, do të jenë shumë pasionante, do të favorizohen njohjet e reja dhe në përgjithësi nëse jeni...

Gazetarja Ola Bruko na trishtoi, me atë që ka ndodhur me burrin e saj

Edhe pse prej kohësh meret edhe me programe dhe është autore dhe moderatore e emisionit të saj, Ola Bruko do të kujtohet gjithmonë si...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME