Gazetari i njohur: Viktor Zhusti, një figurant i Luana Vjollcës, pastaj thoni, pse e shembi ai Teatrin

Prezenca e aktorëve më të njohur të teatrit dhe filmave shqiptarë në promon e emisionit të moderatores Luana Vjollca, ka tërhequr vëmendjen në rrjet.

 

 

Në një postim në Facebook, gazetari Ermal Mulosmani ka komentuar ‘shkrirjen’ e të gjithë figurës së Viktor Zhustit që në këtë promo shfaqet si një figurant i thjeshtë i moderatores që do të vijë me programin ‘Zemër Luana’.

 

Por nuk mbaron këtu. Pjesë e realizimit të spotit kanë qenë edhe Genc Fuga, Met Xhelili, Sokol Angjeli dhe Kastriot Çaushi. Zhusti e Fuga, përveçse aktorë janë edhe pedagogë në akademi, ndërsa Çaushi është rektor i Akademisë së Arteve.

 

“E pashë edhe këtë, Viktor Zhusti figurant i Luana Vjollcës! Pastaj thoni pse e shembi Ai Teatrin!”- shkruan Mulosmani.

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është larguar nga “Portokalli” dhe rreth 5 vite më parë ai është shkëputur totalisht nga ekrani.   Por...

Beniada nuk fshihet më, poston foto të partnerit të saj, vëllait të personazhit të njohur shqiptar

Edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Bleri janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...