FOTO/ Berisha futet LIVE në TikTok, ndjekësit e “mbysin” me dhurata

Kreu i PD-së Sali Berisha po përdor të gjitha rrjetet sociale për të qenë pranë të gjitha audiencave.

 

Mes tyre është dhe TikTok, një rrjet social shumë trend mes të rinjve. Platforma e TikTok, funksionon në atë mënyrë që kur hyn live, njerëzit mund të të bëjnë “dhurata”, të cilat shfaqen në ekran.

 

Nuk dihet nëse Berisha e dinte këtë, por fotot e tij me kapele, lule e trëndafila, po bëhen virale.

 

 

 

 

“Punët që bëjnë gratë për 6 orë, unë i bëj për 1 orë. Fshij shtëpinë, i bëj mëngjesin çunit, bëj drekën”

Alfred Çako ishte një nga të ftuarit e kësaj jave në rubrikën ‘Trotuar’ në emisionin ‘E Diell’ në Top Çhannel.   Ai ka habitur të gjithë...

“Supermeni’ i Tropojës: E kam marrë nusen në ajër, si ta bën qejfin ajo nuk ta bën as dashnorja…

A duhet të ruhet tradita, siç është ajo e krijimit të pajës së nuses që ta marrë me vete në shtëpinë e burrit?   Kjo është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME