Flori publikon foton e rrallë me të atin: Kam një jetë që nuk të thërras baba

Flori Mumajesi ka publikuar sot një foto me babain e tij duke shprehur mallin që ka për të, “Një jetë që nuk të thërras, e as nuk e them dot me zë babi”, ka shkruar artisti krahas fotos kur ka qenë i vogël.

 

 

Kujtojmë që artisti i mirënjohur humbi të ëmën më 23 Shkurt të vitit të kaluar për shkak të problemeve me zemrën.

 

Kantautori e kujtoi të shtrenjtën e tij më 23 Gusht, për 40 vjetorin e lindjes, teksa theksonte se ajo iku nga jeta në të njëtën datë që e solli në jetë.

 

(Foto) Nga ‘Dancing With the Stars’ në ‘Big Brother’, ja cili është aktori i njohur që do bëhet pjesë

Është përfolur që sezoni i dytë i “Big Brother Vip” do të nisë më datë 24 dhjetor, pikërisht natën e Krishtlindjeve. Sa më shumë...

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...