Fansja i hoqi dhe i hodhi në skenë, Xhensila bën reagimin epik: Kujt i humbën këto?

Tashmë është bërë trend që vajzat të hedhin reç ipetat e tyre drejt këngëtarëve të preferuar teksa ata performojnë në skenë. Mirëpo së fundmi kjo gjë i ka ndodhur një këngëtareje, konkretisht Xhensila Myrtezajt.

 

Xhensila ka qenë duke performuar, teksa një fanse i ka hedhur reçi petat në një cep të skenës. Këngëtarja i ka marrë dhe i ka kthyer një përgjigje epike.

 

“Kujt i kanë humbur këto pash Zotin? Kaq shumë u ekzaltuat me këngën e re? Dëgjo, e para nuk janë masa ime, e dyta motër (se sigurisht vajzë do ketë qenë) ke ngatërruar adresë se ke gjithë këto çuna të bukur këtu sonte, mua e gjete të m’i hedhësh?”, është shprehur ajo, teksa i ka vendosur reçipetat sërish aty ku i mori.

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...