Ermal Mamaqi publikoi librin, Iva Tiço i kthehet keq: Ti the të lexosh është kohë e harxhuar kot

Ermal Mamaqi prezantoi dje librin e tij të parë me titull “Në garë me veten”.

 

Pas eksperiencës së tij të gjatë me trajnimet mbi suksesin, Ermali këtë herë vjen me një libër motivues që do të nxisë lexuesit të bëhen versioni më i mirë i vetes duke mësuar hapat sesi të arrijnë suksesin dhe qëllimet.

 

 

Ermali tregoi se në libër ka përmbledhur të gjithë eksperiencën e tij, përvojën në jetë, biznes dhe marrëdhënie, çdo sfidë, mendim e mësim që ka marrë gjatë dhjetra viteve. Përpos komenteve të shumta që e urojnë Ermalin, në sy ka rënë komenti me ironi i gazetares Iva Tiço, të cilës Ermali edhe i ka kthyer përgjigje.

 

Iva Tiço: Mezi e kisha pritur, deri tani kam lexuar romane kotmekot, por sic thote dhe nje njeri i ndritur kjo eshte kohe e harxhuar kot. Faleminderit e nderuarË qe keni nxjerre kete veper, vetem duam dhe trajnime nga ty se keto jane tema te Fella shune, respekte dhe mirnjohje per Juve

 

Ermal Mamaqi: Iva zemër…Sa mirë që Anisa e botoi këtë libër se ti vdes për qenin…Më fal se unë kotmekot ndërhyra, se nuk kam lidhje më këtëpunë por ngaqë jam fanËs i AnisësË. Por ty nuk duhet asnjë trajnim sepse ti…

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME