Anxhela Peristeri tregon se beson te bestytnia e “maces së zezë”: Sa herë e shoh ndodh sherr

Kënëgtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, ka folur për këngën “e titulluar Kalimtar”, me të cilën do të marrë pjesë tek “Kënga Magjike”.

 

Sipas saj kjo këngë është një histori e përjetuar, një mashkull në jetën e femrës që është kalimtar.

 

E pyetur në “Aldo Morning shoë”nëse është supersticioze, Anxhela shprehet se po dhe pikërisht me macen e zezë nëse i del para.

 

Pjesë nga biseda:

 

Aldo: Je supersticioze?

 

Anxhela Peristeri:Po jam. Për shembull po pashë mace të zezë kthehem mbrapsht.

 

Aldo: Seriozisht e beson këtë?

 

Anxhela Peristeri:Po. Faktikisht ma ka fiksuar dhe babi dhe ai gjithmonë kthehet. Po më ka ndodhur që kur kam kaluar o ka ndodhur ndonjë sherr ose ka ndodhur ndonjë gjë që kështu tani kthehem mbrapsht.

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.   Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...