Albano Bogdo: Vetëm Aurela Gaçe mund të më bëjë po*dhë mua, asnjë tjetër!

Aktori i humorit shqiptar, Albano Bogdo, ka rrëfyer disa të pathëna për jetën e tij, si dhe ngjarje e histori të çuditshme të jetës.

 

Ai tha me nota humori se vetëm Aurela Gaçes do t’ia lejonte të tregohej mendjemadhe me të, askujt tjetër.

 

“Nuk kam lejuar askënd të tregohet mendjemadhe me mua. Vetëm po të jesh Aurela Gaçe, ose ndonjë që mund të kesh bërë namin, po mund të ta lejoj që të më besh pak pordhë. Përndryshe jo, nuk të lejoj se jam vetë njish”, tha Albano Bogdo në Ora News.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...