“Ta futi juria”, Meridiani i habit të gjithë me deklaratën e tij pas eliminimit nga Dance Albania

Meridian Ramçaj, ish konkurent në Dance Albania, ka sqaruar të gjitha komentet që ka marrë nga njerëzit pasi u skualifikua nga show i kërcimit.

 

Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Meridiani ka treguar se ka marrë shumë komente të tipit që ta “futi juria” apo “tu bë padrejtësi”.

 

Sipas tij, Ilir Shaqiri dhe Klaudia Pepa kanë qenë shumë profesionistë në gjykimin e tyre ndaj tij ndaj kërkon që t’i zhveshin nga të tilla akuza.

 

“Miq të dashur! Ju falenderoj për mbështetjen tuaj dhe komentet në udhëtimin tim me ‘Dance Albania’.

 

Eksperiencë e bukur! Më duhet të specifikoj për një shumicë që më keni shkruajtur në inbox dhe ndaluar në rrugë. Tu bë padrejtësi, ta futi juria.

 

Ilir Shaqiri dhe Klaudia pepa kanë qenë rreptësisht profesionalë në gjykimin tim. Andaj zhvishini nga çdo lloj akuze. E vërteta është që prisja e mendoja se isha në kompetcion me çifte të tjera por ishte një nder të isha me Cindy Marinan dhe Dion Gjinika që i uroj finalen!”, shkruan Meridiani.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME