Shitja e varreve po bëhet hapur, me tabela në mur: Shiten dy vende…

Situata ka shkuar keq edhe për varre.

 

Në Tiranë, pak kohë më parë u arrestua drejtori i Erion Veliajt, i cili i shiste varret deri në dy mijë euro, fshehurazi, vetëm me anë të miqve.

 

Mirëpo në Lezhë është kaluar në tjetër nivel. Shitja po bëhet me tabelat në mur. Siç shihet dikush ka vënë një tabelë pranë varrezave.

 

“Shiten dy vende” – shkruhet në tabelë, ku është vënë edhe numri i telefonit.

 

Nuk dihet nëse kjo është bërë nga zyrtarë të bashkisë apo punonjës të varrezave.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...