‘Po bëhet intrigë’! Visjan Ukcenaj shpërthen ndaj jurisë së ‘Dance Albania’

Visjan Ukcenaj, aktori që i është bashkuar prej 2 javësh garës së kërcimit në Dance Albania, nuk e ka pritur mirë faktin që edhe të hënës së fundit juria i dha të njëjtin vlerësim me pikë: 6 pikë Klaudia, 7 pikë Iliri 6 pikë Ermali.

 

Për Dance Albania ai e shprehu qartë pakënaqësinë e tij dhe duket se ka një bindje të vetëm për strategjinë e jurisë!

 

Visjan Ukcenaj shpërthen ndaj jurisë së Dance Albania: Po

 

“Dance nuk është një spektakël kërcimi, po një serial filmi. Një serial me intrigë. Se kush është intriga, kush është i keqi dhe kush është ai që bën si i mirë, por është i keqi do ta zbuloj në spektakël!”, u shpreh Visjani sot gjatë provave.

 

Teksa bëhet gati për natën e rradhës, Visjani premton se me punën dhe kërcimin e tij do detyrojë jurinë të votojë ndryshe!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...