Në dokumente është 75 vjet, por Sabri Fejzullahu tregon moshën e tij të vërtetë dhe …

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu padyshim që është një nga ikonat e muzikës shqiptare, me një karrierë të gjatë në skenën muzikore.

 

I ftuar së fundmi në “ATV”, këngëtari ka rrëfyer shumë gjëra nga jeta e tij private dhe karriera muzikore.

 

Ndër të tjera, ai zbuloi edhe moshën e tij të vërtet.

 

Ai zbuloi se mosha e tij e vërtet është 76 vite, ndërsa në bazë të regjistrimit në dokumente ai i ka 75 vite.

 

“Unë i kam mbushë 75 vite, sipas asaj që jam në çertifikatë të lindjes. Unë në të vërtetë i kam mbush 76 vite, për 77 kam hy. Babai im një vit më vonë më ka regjistru”, tha ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME