Kur do të fillojë Big Brother VIP? Arbana Osmani zbardh më në fund ‘dilemën 1 milionë dollarëshe’

Big Brother Vip rezultoi një nga realityshoët më të ndjekur sezonin e shkuar.

 

Fitues u shpall balerini Ilir Shaqiri, ndërsa vendi i dytë shkoi për Donald Veshajn.

 

 

Por edhe pse nuk kanë kaluar shumë muaj nga përfundimi i këtij programi, njerëzit po interesohen se kur do të nisë sezoni i radhës i Big Brother.

 

Pyetjes “1 milionë dollarëshe” i është përgjigjur vetë prezantuesja Arbana Osmani.

 

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit, Arbana tha se Big Brother do të startojë më shpejt seç e mendonim

 

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim kohe dhe pasioni, por një djalë e ka zbatuar këtë ide fjalë për fjalë. Ai...

Nuk po kalon momente të mira, ja arsyeja pse Flori Mumajesi nuk dëgjon nga njëri vesh

Kompozitori dhe këngëtarii njohur Flori Mumajesi ka pohuar kohë më parë se me njërin nga veshët ka h umbur d ëgjimin ne masën 70%.   Këtë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...