“Çmendet” këngëtari shqiptar, hedh shuma të mëdha parash nga helikopteri … VIDEO

Butrint Imeri ka befasuar fansat me veprimin e fundit që ka bërë në rrjete sociale.

 

Ai ka publikuar një video, ku duket në një helikopter dhe me një çantë plot me euro. Këngëtari shihet duke hedhur një pjesë të eurove nga dritarja e helikopterit. Krahas videos, ai ka shkruar dhe orën “23:59”.

 

Kjo është ora e publikimit të këngës së tij të re, e cila titullohet “Lejla”. Mesa duket kjo është një pjesë e shkëputur nga klipi i këngës.

 

“Lejla” vjen pak muaj pas bashkëpunimit që solli me Taynën dhe Mozzik.

 

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Ndër të tjera, Ronaldo...

Rama iu gjunjëzua kryeministrit të Luksenburgut. Pas këtij gjesti, të dy palët u panë duke…

I njohur për “One-man show”, shkruan TPZ, kryeministri Edi Rama, që është mikpritës i 29 liderëve evropianë, bëri një gjest të pazakontë, duke u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...