Artan Hoxha publikon videon dhe thumbon Ardit Gjebrean: Duhet gjetur një moderator për marketing se u ka rënë reputacioni bananeve

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një video në rrjetet sociale ku ka thumbuar moderatorin Ardit Gjebrea në lidhje me reklamimin që bën për “BanaKing”.

 

Postimi i plotë:

 

Ja dhe majmunin “King” te bananeve te Ekuadorit, e gjetem…

 

Edhe pse duket pak i trishtuar pas ngjarjeve te fundit.

 

 

Tani na duhet dhe nje “king” moderator, per te nisur nje fushate te re marketingu, se u ka rene reputacioni bananeve ku therret qameti

 

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon...

Kushërirë e Ramës dhe zëdhënëse e Berishës/ Erla Mëhilli tregon “të pathënat”

Të jesh kushëri me Ramën është rastësi, të punosh...

Ilir Meta, 100 milionë dollarë pasuri në Angli?/ Detajet që ngrejnë dyshime…

Në vitin 2016, gazetari investigativ Artan Hoxha, deklaronte se...