Foto që po qarkullon me shpejtësi, Grida Duma “kryqëzohet” nga rrjeti: Silikon, u infektove edhe ti

Mund ta quajmë një ndër deputetet më sharmante të Parlamentit tonë.

 

Grida Duma është politikania që fiton vëmendje jo vetëm me deklarata e saj, por edhe me pamjen.

 

Por në një dalje televizive të fundit, ndryshe nga ç’jemi mësuar zakonisht që deputetja të “bombardohet” me komente, në fakt ka ndodhur e kundërta.

 

 

Deputetja e Partisë Demokratike është shfaqur më e fryrë se zakonisht dhe rrjeti njëzëri bie dakort se jao ka kryer një ndërhyrje në buzë për t’i dukur ato më të fryra.

 

Komentet janë nga më të ndryshmet siç i shihni edhe të shkëputura më poshtë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME