Flori bëhet nostalgjik, i kujton të gjithë përveç Elvanës

Florian Mumajesi është një nga kantautorët më të mirë të muzikës shqiptare.

 

Ai ka krijuar ndër vite shumë hite të cilat kanë mbetur në memorien e publikut shqiptarë. Këngëtari i njohur është shkëputur paksa nga muzika dhe rrjetet sociale, megjithatë ky fakt nuk e pengon atë të bëhet nostalgjik e të kujtojë disa nga punët e tij më të mira ndër vite.

 

Por ajo që të bie në sy është mungesa e hiteve që ai ka krijuar për këngëtaren, Elvana Gjata një prej bashkëpunëtoreve të cilës i ka realizuar albume, EP dhe shumë hite.

 

Që prej shkëputjes së Elvanës nga labeli i tij “Threedots”, Elvana dhe Flori nuk flasin më madje nuk ndiqen më as në rrjetet sociale. Ndërkohë që me menaxherin e saj Andy Gramm dhe bashkëshorten e tij, Julka Flori duket se ruan ende në raport miqësor.

 

Ndonëse karriera e Florit dhe Elvanës ka marrë tashmë drejtim të kundërt, hitet që Flori i ka bërë Elvanës dëgjohen dhe pëlqehen edhe sot e kësaj dite.

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...