E la punën në ndërtim, i riu nga Dibra ju jep vajzave trëndafila në rrugë në Belgjikë: Fitoj deri në 5 mijë euro

Andrea Gjura është i riu nga Dibra, që ka emigruar në Belgjikë. Ai është bërë shumë i njohur përmes videove që publikon në Tik Tok, ku shfaqet duke i dhuruar trëndafila, përqafime dhe i bën propozime vajzave të panjohura në rrugë.

 

Në një lidhje me Skype për “ABC e Mëngjesit”, Andrea tregoi se blen 50 trëndafila çdo ditë dhe fiton shumë para nga videot.

 

Ai zbuloi se video që i ka dhënë më shumë fitim, ka qenë 5 mijë euro. Sakaq, Andrea theksoi se në fillim punonte në ndërtim, por e la se nuk fitonte kaq shumë para.

 

“Isha një ditë me kushëririn në palestër dhe thash pse mos ta provoj. Lulet i blej çdo ditë, janë natyrale. Në ditë blej minimum 50 trëndafila.

 

Videot i hedh në Tiktok, fitoj me reklamat. Është diçka që të ndihmon shumë. Për një video që arrin 1 milion views, marr një mijë euro. Video më e shikuar kam marr 5 mijë euro.

 

Dikur kur erdha në fillim punoja në ndërtim, punoja 10-12 orë dhe merrja shumë pak. Prej dy muaj e gjysmë e kam lënë. Kam shumë ide për videot”, u shpreh ai.

Cila ka thyer rekord spektatorësh? Dua Lipa dhe Rita Ora në një ‘betejë virtuale’

Duket se një 'betejë virtuale' ka nisur mes këngëtareve Dua Lipa dhe Rita Ora.   Pas përfundimit të koncertit të Dua Lipa-s në Tiranë, pjesëmarrja u...

Horoskopi ditor, e enjte date 1 dhjetor 2022!

DASHI   Gjatë orëve në vijim shmangni diskutimet e panevojshme me partnerin, dhe po ashtu distancohuni nga situatat dhe njerëzit që ju shqetësojnë. Për sa i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...