“Do t’i kemi bërë të gjitha, lesh e presh”, moderatorja shqiptare: Pleqërinë dua ta kaloj në një…

Në një video-telefonatë nga SHBA-ja me programin “Aldo Morning Show” në “Tv Klan”, moderatorja Lei Kraja mendon se paraja është më e nevojshme në pleqëri.

 

Këtë fazë të jetës, bukuroshja mendon ta kalojë në një ishull ekzotik duke u plakur në rrezet e diellit. Në atë kohë “do t’i kemi bërë të gjitha ato botokset, lesh e presh”, thotë Lei.

 

Aldo: Kurioz jam, si e mendon ti pleqërinë tënde? Në ëndrrat e tua ose si do të doje të ishte?

 

Lei Kraja: Pleqërinë time e mendoj në një plazh në Karaibe ose një vend ekzotik, aty do plakem unë, patjetër.

 

Megi Latifi: Duhet të punosh shumë Lei, më duket.

 

Aldo: Si do ia bësh me tensionin pa mirë?

 

Lei Kraja: Shpresojmë mos të kemi tension.

 

Aldo: Avash, mjekët e rekomandojnë domethënë, jo shumë në diell kur ke tension.

 

Megi Latifi: Lei, do të doje të shkoje në Karaibe tani të jetoje apo në pleqëri?

 

Lei Kraja: Edhe tani, edhe në pleqëri.

 

Megi Latifi: Jo, të të jepej një mundësi për të zgjedhur.

 

Lei Kraja: Besoj që nëse do të duhet të zgjidhja, në pleqëri.

 

Aldo: Në pleqëri. Po kurioz jam, ç’do bësh në pleqëri në plazh?

 

Lei Kraja: Në pleqëri në plazh do shijojmë jetën, i kemi bërë të gjitha ato botokset, lesh e presh dhe do jemi duke shijuar jetën, duke pirë, duke shijuar diellin.

 

 

 

Beniada nuk fshihet më, poston foto të partnerit të saj, vëllait të personazhit të njohur shqiptar

Edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Bleri janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë...

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.   Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...