Vajza e Ema Andreas: Duhet ta kisha pranuar atë ofertën të bëja filma me pullë të kuqe…

Sara Kapo, vajza e aktores së njohur Ema Andrea njihet si një nga vajzat më re bele në Shqipëri. Vetëm më një vizitë në profilin e saj në Instagram, Sara duket që bën diferencën.

 

 

Fotot klishe nuk kanë lidhje me të, por ato që nuk mungojnë janë fotot prov okuese.

 

Mes tyre nuk mungojnë edhe përshkrimet e çuditshme. Në njërin prej këtyre të fundit Sara tregon se ka patur oferta për të marrë pjesë në filma për të rritur dhe madje shpreh edhe pendesën për refuzimin e tyre.

 

Kujtojmë se Sara Kapo do të jetë këtë vit pjesamrrëse në Festivalin e Kengës.

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...