UPS! Tan Brama i nxjerr ‘të palarat’ Arilena Arës: Nuk më ka paguar për 3 klipe, ja pse bën këngë me Noizyn

Koreografi i njohur Dritan Brama ka qënë i ftuar së fundmi në emisionin “Good Morning Albanias”, ku mes të tjerash ka zbuluar se këngëtarja e njohur, Arilena Ara akoma nuk e ka paguar për 3 klipe.

 

Sipas Tan Bramës, Arilena ka ndërhyrë shpeshherë për të ndryshuar koreografinë duke bërë kështu që puna të mos bëhej siç duhej, dhe për pasojë kënga nuk ka qënë e suksesshme.

 

Gjatë diskutimit u prek përsëri tema se koreografi i njohur nuk ishte paguar plotësisht për punën që kishte bërë, por ishte paguar me një shumë tepër të vogël.

 

Përveç kësaj Tan Brama pohoi se Arilena bën me bashkëpuntorë që janë shumë herë më të pëlqyer se ajo siç është rasti i Noizyt për të ngritur emrin e saj.

 

“Për shembull, Arilena bën këngë me Noizy-n që të marrë klikime, e sigurt, se Noizy është shumë lart,” – u shpreh koreografi.

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...