“Po gënjen kot, ajo është artiste turke”! Arjola Demiri mashtron shqiptarët me foton e 16 viteve më parë?

Aktorja Arjola Demiri ka publikuar pak ditë më parë disa foto që nuk i kishim parë kurrë më parë, të 16 viteve më parë kur ishte vetëm 21 vjeç.

 

Aktorja shfaqet mjaft e hijshme si për tiparet e saj ashtu edhe për linjat trupore. Natyrisht ajo duket komplet ndryshe nga sot që është nënë e tre fëmijëve.

 

Por ndjekësit janë shprehur të konfuzuar pasi disa foto të tjera, të shkëputura nga një emision televiziv tregojnë një tjetër Arjolë.Madje një ndjekës e ka akuzuar se në fakt në foto nuk është aspak Arjola, por një artiste turke.

 

“Nuk është Arjola, e ka gjetur foton të artistet turke që mund t’i ngjasojë shumë pak dhe kujton se po gënijën një popull. Budalliqe”.

 

Por Arjola i ka marrë me mjaft sportivitet këto komente duke iu përgjigjur me humor e madje e ka falenderuar si komentin më të bukur që e ka krahasuar me artistet turke.

 

Ndërkohë të tjerë i kujtojnë fotot pa filtra që kanë bërë bujë disa kohë më parë duke i rikujtuar edhe operacionin që ka kryer në hundë, të cilin aktorja nuk e mohon aspak.

 

 

 

“Ua sa turp”, Kiara flet për banorët që nuk i shkuan në dasmë: Ça fytyrash kam parë!/ Komenti i Efit për Tean nuk duhet...

Pas dasmës, Kiara dhe Efi kanë biseduar për banorët që preferuan të mos e shijonin momentin më të bukur në shtëpinë e BBV.   Kiara u...

Partnerja e tij feston ditëlindjen/ Ardit Gjebrea emocionon gjithë rrjetin me urimin: Sa i bekuar jam(Foto)

Anila dhe Ardit Gjebrea janë një ndër çiftet më të komentuar dhe më të dashur të publikut shqiptar. Dyshja na ka dëshmuar herë pas...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME