Këngëtari i njohur shqiptar tregon bakshishin e madh që ka marrë në dasmë, shifra shkon deri në 50 mijë euro

Të gjithë po këndojnë në dasma, bile edhe ata që nuk kemi menduar se do ti shohim ndonjëherë aty.

 

Ky, është edhe rasti me këngëtarin Shpat Ksapi, i cili i ka hyrë prej kohësh tregut të dasmave e ahengjeve.

 

Dhe, përgjigja e pyetjes pse, padyshim që është e shkurtër dhe e prerë: paraja. Shpati këndon gjithandej nëpër botë dhe paguhet mjaftë mirë.

 

Këngëtari, ka treguar se në dasma ka marrë shumë bakshishe, madje deri në 50 mijë euro.

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...