Grida Duma nuk i reziston ‘trendit’, deputetja e PD fryen buzët

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma është një prej grave parlamentare më të komentuara për pamjen e saj të jashtme.

 

Duma kujdeset shumë për veshjet dhe fizikun e saj jo vetëm gjatë seancave parlamentare por edhe në daljet publike e në emisionet televizive.

 

Në daljen e saj të fundit, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë vënë re disa ndryshime në fytyrën e saj. Trendit të fillerave, fryrjes së buzëve e jo vetëm duket se nuk u ka rezistuar dot as Grida.

Deputetja demokrate duket se ka fryrë buzët dhe në rrjetet sociale po aludohet se ka rimodeluar hundën dhe fryrë mollëzat me fillera.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...