Transformimi i Genta Ismajlit, çfarë ka ndodhur me fytyrën e këngëtares?

Genta Ismajli ka publikuar një foto të re.

 

Ajo duket mahnitëse e veshur me shumë stil por vëmendje merr dukja në fytyrë. Edhe pse bukur ajo duket mjaft ndryshe, ka ndryshuar kaq shumë pas lindjes së binjakëve.

 

 

Kur kanë kaluar pothuajse 6 muaj qëkur solli në jetë fëmijët, këngëtarja ka marrë një vendim edhe për karrierën e saj, ndonëse gjatë kësaj periudhe nuk e kemi parë me koncerte, Genta ka vendosur të rikthehet pranë publikut.

 

Kujtojmë që Genta Ismajli dhe partneri i saj turk Huseyin Usta janë bërë prindër të një vajze dhe një djali, më 21 janar të këtij viti. Dyshja i pagëzuan bebushat e tyre me emrat Ivy dhe Icon.

 

Pasuritë e çmendura të gazetarëve tanë nga Bledi Mane: “7.5 mln euro ne banke, rroga e tij arrinë në 37 mijë euro, ka 11...

Elita e gazetarise shqiptare mbetet ra ca më me katare dhe ndryshe nga komuniteti hallexhi i qindra mijerave gazetareve te ndershem, kjo elite vazhdon...

Shoqe me Beniadën/ Kjo është banorja e dytë që zbulohet, do jetë në ‘Big Brother Vip’

Pak dite me pare u be me dije nga burime per “Kryefjala” se banorja e pare e “Big Brother VIP” do te jete Kiara...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...