SHMU del me njoftimin e rëndësishëm: Çfarë ndodhë nesër me temperaturat në vendin tonë

Nëntori nisi me mot të kthjellët e mjegull në lugina në orët e mëngjesit.

 

Edhe dita e mërkurë do të vijojë e njëjtë. Orët me diell do të jenë mbizotëruese në të gjithë territorin. Në mëngjes mjegulla e mjegullina do të jenë prezente në lugina.

 

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, era do të fryjë nga juglindja dhe veriperëndimi e lehtë, ndërsa në bregdet përkohësisht mesatare duke u shoqëruar me valëzim të forcës 2 ballë.

 

Temperaturat parashikohen:

në zona malore 4 deri 20°C;

 

në zona e ulëta 8 deri 26°C;

 

në zona bregdetare 12 deri 25°C.

Gazetarja Ola Bruko na trishtoi, me atë që ka ndodhur me burrin e saj

Edhe pse prej kohësh meret edhe me programe dhe është autore dhe moderatore e emisionit të saj, Ola Bruko do të kujtohet gjithmonë si...

Horoskopi ditor, e marte date 6 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox  Dashi: Takimet në këtë të martë 6, do të jenë shumë pasionante, do të favorizohen njohjet e reja dhe në përgjithësi nëse jeni...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME