Ne moshen 72-vjeçare nona merr patenten per here te pare

Hasime Nika nga Gllanasella e Drenasit ka gati 73 vjeç dhe në këtë moshë mori patentë-shofer.

 

Por mosha nuk e pengoi që të kaloi testet dhe të pajiset me patentë-shofer.

 

Ajo e kishte ëndërr që ta kishte patentë-shoferin. Aftësinë e saj e dëshmoi edhe me shkrim ku mori 90 pikë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...