Ndërron jetë diten e sotme kirurgu i njohur, ai prej kohësh vuante nga…

Kirurgu i njohur gjirokastrit, Roland Karralli, ka ndërruar jetë.

 

Mësohet se ai ka ndërruar jetë në moshën 72-vjeçare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

 

Karralli ka punuar për një kohë të gjatë në spitalin e Gjirokastrës si mjek kirurg dhe drejtues i këtij institucioni për një kohë.

 

Në vitet 2015-2019, Roland Karalli ka qenë gjithashtu edhe drejtues i Këshillit Bashkiak Gjirokastër si përfaqësues i Partisë Socialiste.

 

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...