“Fati i jetimit” Beni i vetëm dhe i sëmurë kërkon ndihmë për një ndërhyrje kirurgjikale

Një 43 vjeçar nga Fieri i cili është rritur në shtëpinë e fëmijës, jeton në kushte të vështira ekonomike. Ai thotë se vuan edhe nga një sëmundje e rëndë, kërkon ndihmë për një operacion që kushton 15 mijë euro.

 

Vite e para të jetës Arben Hodaj i kaloi në shtëpinë e Fëmijës “Zyber Hallulli” në Tiranë, e më pas fati e përplasi në sëmundje e varfëri.

 

43 vjeçari jeton në këtë dhomë në Fier të cilën ia paguan Bashkia.

 

Sëmundja e rëndë ia ka vështirësuar jetën, ndaj ai kërkon ndihmë.

 

Arben Hodaj: “Unë kam një sëmundje që është shumë e keqe, duhen 15 miljon të bëhem operim që unë të shërohem. Duhen 15 mije euro”

 

Prindërit i vdiqën që kur ishte i vogël ndaj nuk ka asnjë mbështetje.

 

Arben Hodaj thotë se merr edhe një KEMP prej 11000 lekësh por që janë të pamjaftueshëm për të jetuar normalisht.

Horoskopi i Paolo Fox 26 nëntor 2022: parashikimet, dashuria dhe puna…

Horoskopi i Dashit Paolo Fox:   Në dashuri ka pasur një tension të vogël që prej ditës së djeshme (e premte 25), nëse ka diçka që...

Gruaja sulmohet nga një qen rrugësh, niset me urgjencë në gjendje të rend drejt Tiranës

Një grua është kafshuar nga një qen rrugësh në lagjen Palorto në Gjirokastër. Sipas burimeve, e dëmtuara është 47-vjeçarja Vali.D, e cila ka marrë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...