“Edi Rama që kemi ne është i klonuar, ja ku ndodhet i vërteti”

Tema e “Rrethit Katror” në emisionin “E Diell” i është kushtuar çështjes së fesë klerike, plοndemisë, emërimit të Bledi Çuçit si Ministër i Brendshëm dhe klοnimit të Edi Rαmes.

 

Ai tha se kryeministri i vendit nuk është Edi Rαmα por një klon, edhe Putin është një klon dhe se kloni projektohet në mënyrë të atillë që ka të gjítha informacionet që ka pasur ai që klonon dhe mendon se është personi të cilin përfaqëson.

 

“Gojët e liga thonë se pasi u kthye nga USA, Kryeministri jonë nuk është Edi Ramα por një klon, edhe Pùtin është një i tille dhe Mike Pence është një klon i cili sapo u vaksinua dje”.

 

Liderët e vërtetë sipas ideve konsperacioniste edhe Hyseni është gjallë dhe ka jetuar në një nga qytetet nëntokësore të Brazilit dhe po kështu thuhet edhe për Abraham Linkoln ku mendohet se është vrarë por nuk është vrarë, por ka jetuar në një vend të fshehtë derisa ka vdekur.

 

Kloni projektohet në mënyrë të atillë që ka të gjitha informacionet që ka pasur ajo që klonon një dhe kloni mendon se është personi të cilin përfaqëson”, tha Cako.

Nënë për herë të parë? Armina Mevlani flet hapur: Emrat i kam gjetur…

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh finalizoi në martesë pak kohë më parë dashurinë me Shkëlzen Berishën.   Mesa duket ata...

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME