Alfred Cako “trοndίt”, Edi Rαmα është klοnuαr, i vërteti ja ku ndodhet

Tema e “Rrethit Katror” në emisionin “E Diell” i është kushtuar çështjes së fesë klerike, plοndemisë, emërimit të Bledi Çuçit si Ministër i Brendshëm dhe klοnimit të Edi Rαmës.

 

Ai tha se kryeministri i vendit nuk është Edί Rαmα por një klon, edhe Putin është një klon dhe se kloni projektohet në mënyrë të atillë që ka të gjitha informacionet që ka pasur ai që klonon dhe mendon se është personi të cilin përfaqëson.

 

“Gojët e liga thonë se pasi u kthye nga USA, Kryeministri jonë nuk është Edί Rαmα por një klon, edhe Putin është një i tille dhe Mike Pence është një klon i cili sapo u vaksinua dje”.

 

Liderët e vërtetë sipas ideve konspe.racioniste edhe Hyseni është gjallë dhe ka jetuar në një nga qytetet nëntokësore të Brazilit dhe po kështu thuhet edhe për Abraham Linkoln ku mendohet se është vrarë por nuk është vrarë, por ka jetuar në një vend të fshehtë derisa ka vdekur.

 

Kloni projektohet në mënyrë të atillë që ka të gjítha informacionet që ka pasur ajo që klonon një dhe kloni mendon se është personi të cilin përfaqëson”, tha Cáko.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...