A është xheloze për burrin? Silva Gunbardhi: I kam sensorët të gjitha të ndezura edhe kur fle gjumë

Silva Gunbardhi ishte e ftuar te “Rudina” në Tv Klan, ku ka treguar mes të tjerave edhe se si i ka ajo raportet me xhelozinë. Ajo ka rrëfyer se nuk bëhet xheloze pasi partneri i saj asnjëherë nuk i ka dhënë shkak ndërsa me të qeshur shtoi se sensorët i mban ndezur madje edhe kur fle.

 

 

Rudina Magjistari: Kur ti je ndier vërtet xheloze me Dafin? Ka pasur ndonjë situatë?

 

Silva Gunbardhi: Unë kam 9 vjet me Dafin, sinqerisht jam shumë e qetë.

 

Rudina Magjistari: Ndoshta dhe që s’e ke thënë. E ke ndier në ndonjë moment dhe do ia thoje tani, e mban mend atëherë?

 

Silva Gunbardhi: Unë çfarë kam e them. Njerëzit që kam afër e dinë që unë gjithmonë e shpreh. Nuk jam ndier, sinqerisht nuk jam ndier në siklet ndonjëherë. Më respekton shumë dhe tregon shumë kujdes. Ndoshta është kujdes vërtet, por sa i përket radarit tim nuk kam parë ndonjë gjë të sikletshme.

 

Rudina Magjistari: Pra radari kontrollon gjithçka?

 

Silva Gunbardhi: Radari rreth e rrotull…

 

Rudina Magjistari: Është në gjendje punë 24 në 24?

 

Silva Gunbardhi: I kam sensorët të gjitha të ndezura edhe kur fle gjumë.

Nuk po kalon momente të mira, ja arsyeja pse Flori Mumajesi nuk dëgjon nga njëri vesh

Kompozitori dhe këngëtarii njohur Flori Mumajesi ka pohuar kohë më parë se me njërin nga veshët ka h umbur d ëgjimin ne masën 70%.   Këtë...

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...