Tani është e lidhur me djalin e Jozefina Topallit, modelja detyrohet të takoj ish-të dashurën e tij

Cindy Marina dhe Eva Murati nuk kanë të përbashkët vetëm pasionin për sportin.

 

Dy bukuroshet e ekranit kanë një histori me Genar Topallin, djalin e ish-kryetares se Parlamentit, Jozefina Topalli. Ndërsa marrëdhënia me Evën përfundoi disa vite më parë, Genari është shumë i lumtur pranë Cindy-t.

 

Kohët e fundit, dy bukuroshet kanë marrë pjesë në një event të përbashkët.

 

Mund të mos jetë hera e parë që vajzat përballen nëpër evente të tilla, por këtë herë ata kanë ndarë një tavolinë dhe për rrjedhojë edhe një foto, ku siç shihet kanë preferuar të qëndrojnë ulur larg njëra-tjetrës.

 

Kujtojmë që Cindy, në një intervistë që dha për emisionin “Abc-ja e mëngjesit” në mars të këtij viti, pranoi publikisht lidhjen me djalin e Jozefinës.

 

“Nuk është s ekrete, por është private. Është diçka që dua ta mbaj për vete pjesën e lidhjes. Ne bashkë kemi disa kohë, kemi një vit.

 

Nuk është një diskutim që bën bashkë se ky është moment ta bëjmë publike. Është një pyetje që ma bëjnë vazhdimisht dhe kjo është një gjë që dua ta mbaj private.

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...