Shkodër/ Qeni fle mbi varrin e pronarit, që ka ndërruar jetë… (video)

Të gjithë e dimë që qeni është kafsha më besnike e njeriut dhe këtë tashmë na e vërteton edhe rasti i mbërritur së fundmi nga Shkodra.

 

Siç shihet nga videoja e mëposhtme, nga varrezat e qytetit të Shkodrës, një qen është duke fjetur mbi qivurin e pronarit të tij, që ka ndërruar jetë pak kohë më parë.

 

Pamjet kanë mbërritur nga një qytetar, i cili thuhet se i sheh çdo ditë këto pamje.

 

Videoja është mjaft emocionuese dhe tregon edhe njëherë se si kjo dashuri, e qenit dhe pronarit të tij është vërtet si në filmin Hachiko.

 

 

Rozë Dua Lipa mori pasaportë shqiptare, Blendi Salaj: E mori edhe iku në Angli, si kanë ikur 12 mijë veta këtë vit

Gazetari Blendi Salaj, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar në lidhje me pajisjen e Dua Lipës me pasaportë shqiptare, i cili shkruan të...

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...