22-vjeçarja shqiptare humb jeten bashk me djalin 2 vjec dhe dy fëmijët e tjerë, 8-vjeç dhe 12-vjeç

Një 22-vjeçare shqiptare bashkë me tre fëmijët e saj kanë humbur jetën në një aksident mbrëmjen e djeshme në Itali.

 

E reja, djali i saj 2 vjeç dhe dy fëmijë të mitur të moshës 8 dhe 12-vjeç. Ndërsa i plagosur ka mbetur bashkëshorti i 22-vjeçares, i cili ndodhet në spital.

 

Të tjera media shkruajnë se dy fëmijët e tjerë, 8-vjeçari dhe 12-vjeçari që ndërruan jetë, ishin vëllezërit e 22-vjeçares.

 

Aksidenti ndodhi rreth orës 20:00 të mbrëmjes së të dielës në rrugën Via Emilia. Makina tip Fiat Stilo raportohet se është përplasur me një shtëpitë pabanuar.

 

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa nga pamjet në vendngjarje shihet që makina është prish plotësisht.

Iku na ‘Tv Klan’, Arian Çani tregon arsyet pse iku: Ai emision është fëmija im

“Fillon diku shumë shpejt”-kështu u shpreh Arian Çani për rikthimin e tij në ekran, me emisionin e tij “Zonë e Lirë”, duke mos dhënë...

Dhjetori festiv e me fat për 3 shenja: Demi lan borxhet, Shigjetari me surpriza, Peshqit me njohje të reja

Jo vetëm festat, dhjetori duket se do të sjellë edhe dhe shumë fat për të gjithë shenjat.   "Jemi në një muaj të mrekullueshëm. Mbajeni mënd!”...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...