“Jemi më shumë se miq”/ Pas deklaratës së saj, Noizy habit me çfarë ai bëri ndaj Sheila Haxhirës

Ndoshta nuk e keni ditur, por dikur Sheila dhe Noziy ishin miq shumë të mirë. Vite më parë dyshja sollën bashkëpunimin e tyre të parë muzikor “Boll më me pytje”.

 

Dy këngëtarët asokohe nuk ngurronin ta tregonin në rrjetet sociale dashurinë e madhe që kishin për njëri tjetrin. Mirëpo më vonë u pa se dyahja nuk shfaqeshin mënën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe menjëherë u aludua për një krisje mes miqëisë së tyre.

 

Disa kohë më parë Sheila realizoi një bisedë virtuale me ndjekësit ku e pyetën këngëtaren në lidhje me raportin që ajo ruan me Noziyn dhe përgjigja e saj i habiti të gjithë.

 

“Po me Noizyn si i keni marrëdhëniet më përpara keni qenë miq jeni më…”, e pyeti ndjekësi ndërsa këngëtarja u përgjgj: “Më shumë se miq”.

 

Këngëtarja do të jetë pjesë e festivalit ‘Kënga Magjike’ dhe Noizy e ka uruar publikisht këngëtaren duke postuar e në InstaStory ku shkruan: “Të uroj fitore Shei”.

 

Kujtojmë se kur ishte pjesë e “Big Brother”, këngëtarja pranoi të fliste për historinë e dashurisë që mori fund vite më parë.

 

Gjatë një bisede me Monikën, Sheila është shprehur ndër të tjera se një prej arsyeve të ndarjes nga ish–i dashuri ka qenë ndjekja e karrierës. Pra, ish-i dashuri është ndjerë xheloz për arsye se Sheila ka zgjedhur të mos braktisë rrugën e muzikës.

 

“Një nga gjërat që ka sjellë ndarjen ka qenë edhe ndjekja e karrierës sime”, është shprehur Sheila. Këngëtarja nuk ka përmendur emrin e ish-të dashurit, por menjëherë u aludua se bëhet fjalë për reperin Noizy.

 

Humbje e madhe! Politika në zi, ish-deputeti shuhet në moshën 50-vjeçare, pëson sulm në zemër

Ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeëare ish-deputeti maqedonas, Sashko Kostov.   Mediet në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se Kostov është dërguar mëngjesin e sotëm rreth orës...

Po bëhen milionerë disa! Djathi i gomarit shitet me çmim prej 1000 Euro, ja ne cilin vend prodhohet

A keni provuar ndonjëherë djathë gomarice? Me siguri që jo! Një djathë i tillë ekziston krahas djathit të lopëve, deleve dhe dhive, por çmimi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME