Faturino i autobuzit habit te gjithe… Tregon shume e madhe qe ka kursuer nga 10 lekeshat

Ai shprehet se për një periudhë 5-mujore ka kursyer monedha 10 lekëshe dhe në fund ka parë që ka mbledhur 40 mijë lekë të vjetra.

 

Faturino informon se nuk pi as cigare dhe as alkool dhe se ai që do, kursen.

 

Më poshtë do të gjeni mesazhin e tij:

 

Pershendetje Joq! Kursimet e nje faturinoje ne Tirane. Jane 40,000 leke te vjetra me 10 leksha. Ai qe do kursen. Nuk pi cigare as alkol dhe i mblodha per 5 muaj. Faleminderit.

 

 

U largua nga politika dhe jeton i qetë/ Njihuni me jetën e Fatos Nanos, dhe 50 ‘sekretet’ që nuk i ka ditur askush për...

Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e deri te pesë tentativat për vrasje.   Nano...

Çfarë ndodhi? Ndërpritet në mënyrë të menjëhershme emisioni i gazetarit të njohur në një nga televizionet më të ndjekur: Faji mbetet …

Gazetari Endri Xhafo ka bërë me dije se emisioni i tij, “Log” është ndërprerë në mënyrë të menjëhershme.   Përmes një postimi në rrjetet sociale, Xhafo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME