Vjehrra i “turret” nuses në mes të dasmë. Të ftuarit i filmojnë dhe hedhin videon në rrjet… (video)

Dasma mund të jetë një festë e madhe për ju, por edhe një justifikim për miqtë dhe familjen tuaj për të nxjerrë në pah gjërat që ata mbajnë brenda tyre, kundër jush. Kjo vjehrrë ndërpret ceremoninë e martesës së djalit të saj për të “mbrojtur nderin e tij”.

 

E gjithë ndodhia u gilmua dhe u publikua në Tik Tok. Daily Mail raportoi se përdoruesi i TikTok srags13 ndau postimin, megjithëse pak më vonë ai e kishte fshirë. Momenti është shpërndarë edhe në Twitter dhe Reddit.

 

Ajo është vetëm një nga ato vjehrra që mendojnë se nusja po ia merr djalin. Nusja sapo kishte mbaruar zotimet e saj kur vjehrra vendosi të ndërhynte me zë të lartë “Nuk duhet të thuash që djali im ka të meta!” tha ajo sapo nusja mbaroi fjalën.

 

Siç mund të imagjinohet, Judy nuk e mori me qetësi kur nusja i tha se mund “thjesht të largohej” nëse nuk i pëlqenin zotimet e saj. “Jo, nuk kam pse të iki! Atë fustanin që ke veshur, e kemi paguar ne!” Një person në ngjarje i tha mamasë të qetësohej dhe nusja shtoi: “Nuk do ma prishësh ditën”. “Nuk do të thuash që djali im ka të meta!” përsëriti Judy.

 

Nusja u përgjigj butë, “Të gjithë kanë të meta dhe kjo është arsyeja pse unë e dua atë”, tha ajo. “Sikur ti nuk ke të meta,” u përgjigj Judy. Në atë moment, djali i Judy më në fund vendosi të përfshihej. Ai u kthye dhe i tha nënës së tij: “Mund të largohesh”.

 

Por në vend që të tërhiqej Judy risjell sërish faktin se ka paguar fustanin e nuses. Në këtë moment, nëna e nuses ndërhyn dhe u përpoq të nxirrte Judyn nga ndërtesa. “Pa Provoje njëherë!” iu kthye Judy.

 

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Ndër të tjera, Ronaldo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...