Rama ironizon deputetin e PS-së: Më thonë pse bërtet Erion Braçe, po po s’bërtiti ai, s’e kap kamera

Nga takimi në Dibër, kryeministri Edi Rama ka ‘ngacmuar’ Erion Braçen.

 

Ai e kujtoi deputetin socialist, pasi iu kërkoi fermerëve që të ngrihen në këmbë kur flasin, pasi në të kundërtën nuk i kap dot kamera.

 

“Je si Erion Brace, se me thonë mu pse bërtet Erioni, po po nuk bërtiti, se kap kamera”, tha Rama.

 

Kujtojmë që Braçe është shprehur disa herë kundër nismave të qeverisë dhe në shumë raste është një zë kritik.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...