Moderatorja shqiptare: Jam kundër për të jetuar në shtëpi me vjehrrën, më mirë secila në shtëpinë e saj

Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë një ndër çiftet me lidhjen më të gjatë në showbizin shqiptar. Prej një viti, ata janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë quajtur Atara.

 

Kjo ka bërë që çifti të jetë edhe më aktiv në rrjetet sociale. Madje, Orinda herë pas here i jep mundësinë fansave të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

 

Së fundmi, njëri prej tyre e ka pyetur nëse është pro apo kundër jetesës me vjehrrit. Padyshim që moderatorja ka folur shumë hapur, duke thënë se është kundër, pasi nuk ka rehati për askënd.

 

“Xhan shume. Jam kunder. Edhe vjehrra ime eshte kunder, nuk ka rehati per askend nese s’eshte ne shtepine e vete.

 

Ndihmen me te madhe e marr nga ajo por e di qe s’ka si qetesia e shtepise vete”, ka shkruar Orinda.

Pas pajisjes me kartë identiteti, 80-vjeçarja merr pension social

Në 11 Nëntor “Stop” transmetoi ankesat e Hamdi Topallit, banues në Laç. Ai kërkonte regjistrimin e nënës së tij Xhemile Selman Topalli, e cila...

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...