Ish deputeti i njohur lëviz në Tiranë me mini-skuter, e gjeni kush është? (Emri)

Të gjithë e mbajmë mend ish-deputetin Selami Jenishehrin që lëvizte me biçikletë rozë në kryeqytet.

 

Akoma e përdor dhe sot. Mirëpo, duket se herë pas here, 81-vjeçari zgjedh që të lëvizë me një mini-skuter.

 

Fotoja më poshtë, tregon Jenishehrin, të veshur me një kostum, me një posturë të drejtë, që kalon semaforin në Laprakë. Si për çudi, e gjithë rruga është bosh dhe ish-deputeti e ka më të lehtë për të manovruar.

 

 

Sot shpëtoi një jetë e porsalindur: Mjekët e maternitetit bëjnë mrekullinë, Arbri i vogël ia doli

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndarë lajmin e mirë, ku tregon se një bebe e lindur me komplikacione dhe diagnozë të rēndë e...

“Dyshoja se burri më tradhtonte”, gruaja: Fliste në telefon nëpër cepat e shtëpisë, kur i kontrollova celularin…

Eriselda ka ardhur në “Shihemi në Gjyq” me një deklaratë shumë të fortë kundrejt bashkëshortit të saj.   Në insertin prezantues të rubrikës nga “E diela...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME