I la për emisionin në TV Klan, Top Channel ia punon atë që nuk pritej Ilir Shaqirit…

Si pjesë e “Big Brother Vip”, Ilir Shaqiri përveç çmimit të madh fitoi edhe një kontratë me “Digitalb”, ku ai do të ishte imazhi zyrtar i platformës.

 

Por së fundmi janë ngritur dyshime jo vetëm për marrëdhënien e tij me drejtuesit e “Top Media”, por edhe për bashkëpunimin e tij me “Digitalb.”

 

Në puntatën e fundit të “Dance Albania”, Iliri shprehu dëshirën që të kërcejë me vajzën e tij Emily, e cila festoi disa ditë më parë ditëlindjen. Ai u shpreh se Emily e ndjek atë përmes aplikacionit, dhe më pas Ermal Mamaqi e pyeti: “Je Akoma imazh i Digitalb ti se s’të kam parë më?”

 

Përgjigja e Ilirit ishte e shkurtër, teksa ai u shpreh: “I Digitalbit? Atë e di partia”. Ishte vetë Iliri që e riktheu në vëmendje përgjigjen e tij sot, duke ripostuar bisedën, e cila ishte publikuar fillimisht nga një faqe.

 

Mes të tjerash faqja në Instagram shkruan se “Marrëdhëniet e Iliri me drejtuesit e Top Channel dhe Digitalb nuk janë të mira.”

 

Kur të gjithë prisnin që Iliri t’I bashkohej “Dancing Ëith the Stars”, balerini u bë pjesë e “Dance Albania” në “Tv Klan.” Që në atë moment u përfol për një krisje të marrëdhënieve të tij me drejtuesit e “Top Channel.”

 

“Punët që bëjnë gratë për 6 orë, unë i bëj për 1 orë. Fshij shtëpinë, i bëj mëngjesin çunit, bëj drekën”

Alfred Çako ishte një nga të ftuarit e kësaj jave në rubrikën ‘Trotuar’ në emisionin ‘E Diell’ në Top Çhannel.   Ai ka habitur të gjithë...

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME